Opublikowano Dodaj komentarz

Słodycze bez cukru – co sprawia, że są słodkie?

słodycze bez cukru

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji słodyczy bez cukru. Ale co sprawia, że są równie przepyszne i słodkie jak te zawierające cukier? Są to słodziki! Składniki wzbudzające wiele kontrowersji, jednak wiele zarzutów wobec nich są zupełnie bezpodstawne.

Najpopularniejsze słodziki z którymi mamy doczynienia to erytrytol, ksylitol, stewia, acesulfam K, aspartam, sacharyny oraz sukraloza. Wszystkie powyższe łączy jedna szczególna cecha – mają mniej kalorii niż cukier! Część z nich ma zaledwie 1 kcal lub nawet zero w 100g, lecz ze względu na swoją wysoką słodkość dodawane są do żywności w minimalnych ilościach. Często możemy spotkać się z opiniami, że substancje te są niebezpieczne dla ludzi. Jednakże, warto zaznaczyć, że są one bardzo szczegółowo przebadane w przypadku aspartamu powstało ponad 600 badań, które wskazują na jego bezpieczeństwo.

W czasie kiedy chcesz zadbać o sylwetkę i ograniczyć spożywanie cukru warto postawić na nasze propozycje słodkości z kategorii „bez cukru”. Możesz cieszyć się słodkim smakiem bez wyrzeczeń!

Sprawdź naszą ofertę!

https://brisweets.pl/kategoria-produktu/bez-cukru/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *